Newsletter

Podaj swój adres e-mail by być informowanym o zmianach i nowościach na stronie.

Powiadom znajomego

Skorzystaj z poniższego formularza by powiadomić znajomego o tym serwisie.

Ogłoszenia - Konie - Praca - Dam pracę przy koniach

 
Zatrudnię trenera jazdy konnej

Zatrudnię instruktora jazdy konnej
Bieszczadzki Park Narodowy poszukuje osoby do obsługi obiektu Stanicy Konia Huculskiego w Tarnawie Niżnej w okresie IV-IX 2015. Zakres prac: prowadzenie jazd konnych i przejazdów bryczką, prace gospodarcze i porządkowe, wypas młodych koni huculskich. Wymagania: uprawnienia instruktora jazdy konnej/ przodownika GTJ; umiejętność powożenia; doświadczenie w obsłudze koni; prawo jazdy kat.B; podstawowa znajomość obsługi kasy fiskalnej; samodzielność, komunikatywność.
Zapraszamy do współpracy studentów pobierających naukę zaocznie. Zapewniamy zakwaterowanie.
Kontakt:724750025; email:msuwala@bdpn.pl

Poszukuje instruktorkę do nauki jazdy konnej dla dzieci i młodzieży. Praca jest od wiosny od maja. Proszę przesyłać CV na adres e-mail. Do obowiązków należy praca z młodymi końmi kolorowymi i nauką jazdy konnej. Osoba najlepiej bez dzieci lub nie mężatka.
Kontakt: Telefon: 698 924 920, 48-370 PACZKÓW, woj: opolskie, e-mail: preston49@interia.eu 

Dom Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie, zatrudni Instruktora jazdy konnej-hipoterapeutę. 
Info pod  nr. 627843929, 601538480.

Zatrudnimy Instruktora jazdy konnej. Centrum Szkolenia Jeździeckiego EQUESTRO w Łodzi podejmie współpracę z instruktorem jazdy konnej. Mile widziany Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ lub Sportu. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na nasz adres poczta@equestro.pl lub kontakt telefoniczny 782 670 672

Zajazd Tusinek w Rozogach zatrudni instruktora jazdy konnej od czerwca do września. Zapewniamy wynagrodzenie spanie oraz jedzenie. www.tusinek.com.pl

Zatrudnię instruktora jazdy konnej od 01-02-2014r. Pozdrawiam, Tomasz Kozak, Kraina Westernu Sarnowa Góra Sp. z o.o. Sarnowa Góra 11, 06-430 Sońsk, tel. 693 464 753

Szukamy instruktora jazdy konnej. Zapewniamy zakwaterowanie, praca na cały rok.  Więcej info. Małgorzata Pięta tel 793 041 024, olimp-85@o2.pl. Wlkp.okolice Pobiedzisk Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Kamila Ptak.

Poszukuję osoby z doświadczeniem przy koniach i dobrze jeżdżącej. Póki co mam dwa konie, które pasą się przy hotelu. Do obowiązków należałoby lonżowanie koni, jeżdżenie na nich, oprowadzanie z dziećmi, ew. prowadzenie jazd. W zamian za pracę oferuję jazdę, nocleg, wyżywienie i możliwość korzystania z basenu. Praca na wakacje, lub dłużej. Woj. pomorskie, Kistowo, 70 km od Trójmiasta. Kontakt: tel: 663 182 077, e-mail: martyna@drywa.pl 

Poszukuje osoby do prowadzenia kameralnej stajni. Praca polega na organizacji obozów jeździeckich, rajdów oraz jazd indywidualnych. Gospodarstwo położone jest w malowniczej miejscowości położonej w górach. Praca stała (umowa o pracę wraz z ubezpieczeniem) Mieszkanie na terenie gospodarstwa. Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr 502 558 954, CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na e-mail: pikadordruk@interia.pl

3.04.2017 
Niewielka stajnia Przy Gospodarstwie  Agroturystycznym Ostoja w Lipowcu poszukuje przodownika lub instruktora jazdy konnej. W tej chwili mamy 10 koni. Oferujemy pracę z zakwaterowaniem, w miłej, rodzinnej atmosferze. Prowadzimy naukę jazdy dla dzieci i dorosłych w różnym stopniu zaawansowania,oraz wyjazdy w teren głównie w okresie letnim. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kusniej@wp.pl
Magdalena Kuras
tel: 512123915
www.lipowiec.pl


Zatrudnię zootechnika

Zatrudnię stajennego

Zatrudnię starszego mężczyznę lub starsze małżeństwo (bez nałogów) do opieki nad trzema końmi. Dodatkowo drobne prace przy utrzymaniu porządku w gospodarstwie ( koszenie trawy, grabienie terenu wokół budynków, zimą palenie w piecu, odśnieżanie, przygotowywanie drewna na zimę itp). Zakwaterowanie w gospodarstwie (niezależne mieszkanie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka). Termin początek września 2015r. Tylko osoby uczciwe, kochające zwierzęta i przyrodę. 
Adres: Chwarzno gmina Stara Kiszewa 83-430 powiat Kościerski woj. Pomorskie
tel. 505 215 206 Ewa Buchert, ewa.buchert@interia.pl

Zatrudnię mężczyznę do pracy w stajni i przy koniach . Możliwość zakwaterowania. 
Adres: FOLWARK ZBARZYK,Zbarzewo 46, 64-117 Krzycko Wielkie,woj. wielkopolskie, pow. leszczyński
(Leszno-17km, Wschowa-7km, Głogów-25km), kontakt: osobisty(adres powyżej),e-mail: folwark.zbarzyk@gmail.com       

Zatrudnię luzaka

1.06.2017
Szukam osoby do pomocy przy czterech/pięciu koniach. Konie szkolone do konkurencji WKKW, w różnym wieku.
Do obowiązków należeć będzie wyprowadzanie koni na padoki/do karuzeli, przygotowywanie do treningu, lonżowanie podczas nieobecności jeźdźca, sporządzanie posiłków, czyszczenie koni i sprzętu, ogólna opieka nas dobrostanem koni.
Od czasu do czasu wyjazdy na zawody czy treningi. Praca na pełny etat, jeden dzień w tygodniu wolny, do ustalenia jeśli potrzeba czasem więcej. Praca z zakwaterowaniem na Dolnym Śląsku, na stałe.
Zależy mi na osobie odpowiedzialnej, posiadającej wystarczające umiejętności i doświadczenie w pracy przy koniach.
Zwracam też uwagę na nienadużywanie przemocy i agresji wobec koni.
Miłe widziana wiedza na temat behawioryzmu koni, doświadczenie w pracy naturalnej i umiejętność jazdy konnej.
Traktuję konie i pracowników jak rodzinę, proszę o kontakt wyłącznie osoby poważnie zainteresowane.
Proszę o CV, czy krótki tekst motywacyjny na e-mail: alexa.eventing@gmail.com

Zatrudnię osobę do treningu i opieki nad moimi końmi. Praca z zamieszkaniem na Mazurach. Do ujeżdżenia i przyuczenia do zaprzęgu oraz do dalszego treningu w kierunku rajdów i zaprzęgu 4 klacze małopolskie i sp. Oferty z CV i listem motywacyjnym oraz oczekiwaniami odnośnie wynagrodzenia proszę na Rajdy.Konne@tlen.pl, 511495226.

Stadnina w Niemczech szuka młodego jeźdźca, zainteresowanego pracą przy przygotowywaniu młodych koni do turniejów w klasie A-M. Znajomość podstaw jęz. niemieckiego jest konieczna.Wir suchen zum nächstmöglichen Termin einen jungen Bereiter für einen Turnierstall in Ostfriesland für junge Pferde. Schwerpunkt: Springen (Springpferd-Prüfung von A bis M). Deutschkenntnisse und Führerschein sind notwendig! Unterkunft, Verpflegung und PKW werden gestellt. Haben Sie Interesse? Schreiben Sie Ihre Bewerbung per E-Mail an: skulski(at)freenet.de
Kontakt: E-Mail: skulski@freenet.de, tel.: +49 170 97 54 129 (mobile)

Marzysz o własnej stajni, albo o obiekcie gdzie to Ty wyznaczasz cele i je urzeczywistniasz?
Masz pomysł na koński biznes i zapał do jego realizacji?
Nie boisz się wyzwań, zaangażowania i pracy z tym związanej?
Masz trochę doświadczenia w pracy z końmi, szczególnie metodami naturalnymi, wiesz co to, doceniasz i potrafisz rozluźnić konia, zadbać o jego dobrostan i traktować tak jak powinno się traktować każdą istotę żywą?
Może nawet jeździsz West lub chciałbyś rozpocząć?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco (albo przynajmniej są Ci bliskie i zmierzasz w tym kierunku), to może się okazać, że właśnie Ciebie szukam!
Mała, prywatna - 8 konna stajnia (konie AQH), ułożone, grzeczne, z fajnym zapleczem (kryta ujeżdżalnia,  możliwość noclegów, sala szkoleniowa) szuka osoby do mocno samodzielnej pracy.
Oprócz samodzielności, umowy o pracę, oferujemy również możliwość udziału finansowego i możliwość zakwaterowania.
osoba kontaktowa: Wioletta Dziwok tel 602 236 749


Zatrudnię osobę dobrze jeżdżącą konno do przydomowej stajni (8 koni + 2 kuce). Do obowiązków należy: codzienna praca z końmi z ziemi i w siodle, karmienie, pielęgnacja, wyprowadzanie na padoki itp. Praca na długo. Zapewniamy stałą pensję, umowę o pracę, b. dobre warunki mieszkaniowe.
tel. 604 481-048

Praca przy koniach za jazdę konną

Poszukuję od wiosny osoby chętnej do pomocy przy koniach w zamian za jazdy oraz możliwości rozwoju sportowego w danej dziedzinie jeździeckiej. Jestem zawodniczką WKKW oraz skoki, ale w przyszłym roku będę mieć urlop macierzyński więc poszukuję osoby do pomocy z moimi końmi. 
Możliwość również startów w zawodach na moich koniach. Oferty przyjmuję na mail: rabida@o2.pl oraz telefonicznie 695157519. Okolice Kutna, woj. łódzkie. Rozważę każdą propozycję. Anna Dogadalska.

Wakacyjna praca przy koniachChcesz zatrudnić pracownika do pracy przy koniach lub z końmi, napisz. Zamieścimy BEZPŁATNIE Twoje ogłoszenie.

e-mail: kontakt@gielda-koni.com.pl