Newsletter

Podaj swój adres e-mail by być informowanym o zmianach i nowościach na stronie.

Powiadom znajomego

Skorzystaj z poniższego formularza by powiadomić znajomego o tym serwisie.

Ogłoszenia Konie Praca Szukam pracy przy koniach

Trener jazdy konnej szuka pracy 
Trenerka ujeżdżenia oferuje trening dla początkujacych i zaawansowanych na koniach klienta. Trenowałam z jeźdźcami    
GrandPrix z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Portugalii. Startowalam w bardzo licznych zawodach ujezdzeniowych w Wielkiej Brytanii do stopnia Swietego Jerzego z bardzo dobrymi wynikami narodowymi. Oferuję treningi do stopnia Grand Prix. Moi klienci w Wielkiej Brytanii mieli widoczne osiągnięcia ujeżdżeniowe, osiągając wyniki powyżej 70%. Mam doświadczenie w szkoleniu jeźdźców na młodych koniach lub starszych koniach które muszą nauczyć się ujeżdżenia wraz z jeźdźcem. Oferuje dojazd do klienta. Okolice Bielsko-Biala/ Zywiec. Treningi indywidualne 45 min. Wiecej informacji oferuję pod numerem telefonu 534634566.

Instruktor jazdy konnej szuka pracy

- Instruktor sportu, licencjonowany szkoleniowiec PZJ z wieloletnim doświadczeniem oferuje treningi indywidualne w Warszawie i okolicach. Przygotowanie do zawodów, odznak, praca z młodymi końmi, korekta koni już pracujących pod siodłem. Praca z zaawansowanymi i początkującymi. Dogodne terminy, dojazd do klientów. Więcej informacji i kontakt  www.kdebska.pl Zapraszam do współpracy!

- Instruktorka Jazdy Konnej szuka pracy/Dolnośląskie. Poszukuje pracy dodatkowej(dorywczej) na umowę o dzieło / umowę zlecenie czy 1 etatu w branży jeździeckiej. Mogę prowadzić jazdy konne czy oprowadzać dzieci, lonżować konie, czyścić czy wyprowadzać na padok. Mogę rozważyć też sprzątanie w stajni. Ilość dni/godzin oraz rodzaj pracy do dogadania-rozważę wszystkie propozycje. Mam 22 lata. Jestem miła, sympatyczna, punktualna, odpowiedzialna i konsekwentna. Szybko nawiązuję kontakt z ludźmi.
KWALIFIKACJE:
- wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi
- brązowa odznaka jeździecka
- Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością jazda konna
Kontakt: e-mail: roksana_ch@o2.pl
PS: proszę o oferty tylko z województwa dolnośląskiego gdzie można dostać się busem/pociągiem z Mazurowic/Malczyc/ewentualnie z Wrocławia ponieważ nie mam prawa jazdy. Pozdrawiam i odpowiem na wszystkie Państwa pytania.

 - Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna poszukuje pracy. Doświadczenie w prowadzeniu jazd dla początkujących, zarówno dzieci jak i dorosłych, jazd terenowych, rajdów, półkolonii oraz półzimowisk. Współorganizowałam również imprezy integracyjne o tematyce jeździeckiej. Poszukuję pracy stałej lub dorywczej na min 3 dni w tygodniu,najchętniej za stałą stawkę. Do 20 km w obrębie Gdyni. Dalej jedynie przy zwrocie kosztów dojazdu. Posiadam prawo jazdy oraz auto. Zainteresowanych proszę o przesyłanie szczegółów na adres mailowy: marta_zabinska88@wp.pl

Absolwent technikum hodowli koni szuka pracy

- Szukam pracy z zakwaterowaniem na początek na okres próbny- wakacje. Jestem absolwentka technikum hodowli koni, mam 22 lata. Posiadam dyplom technika hodowcy koni i niezbędne doświadczenie i praktykę oraz brązowa odznakę PZJ z powożenia. Najchętniej będę pracować w stadninie koni.
Proszę o poważne oferty na maila: agata.zet@gazeta.pl lub telefon w godzinach wieczornych: 505 893 378 Pozdrawiam

Stajenny szuka pracy  

- Witam mam na imię Magda i jestem nastolatką która szuka pracy przy koniach jako stajenny. Kocham konie i mam z nimi kontakt przez 6 lat jestem średnio-zaawansowanym jeźdźcem. Znam się też trochę na metodach naturalnych z końmi, ale przeważnie na ujeżdżaniu klasycznym. Ze względu na warunki mieszkaniowe mogę pracować w woj. pomorskim niedaleko Starogardu Gd. Kontakt: ala.parciany@windowslive.com

Jestem zainteresowana ofertą przy przy koniach. Długi czas mieszkałam w Polsce, uczyłam się w Rzeszowie.
W ramach wymiany studentów studiowałam psychologię w USA.
Obecnie mieszkam na Ukrainie. Jestem mgr psychologii, ale bardzo lubię konie i mam doświadczenie pracy przy nich.
Od 12 lat uprawiam jazd konną. Mogę prowadzić jazdy konne czy oprowadzać dzieci, lonżować konie, czyścić czy wyprowadzać na padok, sprzątać w stajni. Mój przyszły Mąż, obecnie narzeczony, pochodzi z Egiptu, tam pracował jako starszy marynarz, jest bardzo sprawnym fizycznie. Oboje mamy po 26 lat. Jesteśmy bardzo odpowiedzialnymi osobami, niekaralnymi, szybko nawiązujemy kontakt z ludźmi, lubimy zwierzęta. Sama mam 2 szkolone psy dużej rasy.
Natala Weretiuk. Kontakt: veretyuk@ukr.net

Szukam pracy przy koniach. Może być karmienie, czyszczenie, wyprowadzanie na padoki, sprzątanie boksów, a także inne drobne prace porządkowe. Interesują mnie okolice Warszawy.Jestem dyspozycyjny praktycznie codziennie, jestem spokojny, punktualny szybko się uczę. Pomoc za jazdę lub niewielkie wynagrodzenie - najbardziej zależy mi na powiększaniu doświadczenia przy koniach. Mam 20 lat.
Kontakt: lolkowski@op.pl

Mam na imię Marta (21l), szukam pracy jako opiekun koni/stajenny. Nie straszny mi obornik etc.
Konno jeżdżę 15 lat. Opiekowałam się, trenowałam młode jak i dorosłe konie, prowadziłam naukę jazdy konnej na lonży, dla zaawansowanych na padoku oraz w terenie u prywatnych właścicieli (bezpłatnie).
Ostatnio luzakowałam na Torze Wyścigów Konnych "Partynice" we Wrocławiu (trening koni wyścigowych na torze, opieka nad końmi, typowe prace stajenne).
Jestem osoba sumienna, zakochana w tych pięknych i mądrych zwierzętach. Praca byłaby idealna ponieważ jest to połączenie pasji z praca. Dodam również, ze nie zależy mi na umowie o prace. Może być umowa zlecenie/ o dzieło. Praca na cały etat w Bielsku-Białej bądź okolicach. tel. 792379810 Pozdrawiam Marta.

Szukam pracy przy koniach. Posiadam 12-letnie doświadczenie z pracą z końmi, obecnie posiadam swojego jednego konia w stajni pensjonatowej gdzie również pomagam przy pracy nad końmi zaczynając od karmienia, opiece kończąc na objeżdzaniu, dodatkowo wielokrotnie prowadziłam jazdy dla dzieci i osob starszych. Na swoim koncie posiadam zajeżdzanie kilka młodziaków szykowane typowo pod sprzedaż.Mogę robić wszystko (opieka nad końcmi, czyszczenie, karmienie, utrzymywanie porządku w stajni i na terenie ,czyszczenie boksów, objeżdzanie koni, lonżowanie itp.. Nie ma problemu obejścia innych zwierząt gospodarskich). W najbliższej przyszłości planuję zrobić kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Posiadam prawo jazdy kat. B ,chętnie podejmę prace na terenie wielkopolski, okolice Poznania.. (stajnia,gospodarstwo) Osoby zainteresowane na współpracę proszę o kontakt. gota31@onet.pl

Szukam pracy przy koniach. Posiadam dwa konie. Jeżdżę konno od dziecka. Jestem z województwa Kuj.-Pom.
Mam średnie wykształcenie.Hoduje konie 19 lat. Posiadam prawo jazdy kat.B. Potrafię jeździć ciągnikiem z przyczepą. Niestraszne jest dla mnie wyrzucanie obornika. Potrafię wychować źrebaki i ujeździć konie. Tel. 500-772-125.


Luzak szuka pracy

Witam! Z wykształcenia jestem technikiem hodowli koni. Szukam pracy jako luzak przy sporcie zaprzęgowym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi. Kontakt: telefon: 785 944 229, e-mail: gabi147@vp.pl,adres: 96-500 Sochaczew, woj: mazowieckie

- Szukam pracy przy koniach jako jeździec, luzak, również drobne prace stajenne. Chętnie też zajmę się końmi właścicieli, którzy nie mają dla nich czasu. Praca wyłącznie w Warszawie i okolicach, bez możliwość zamieszkania. Mam 25 lat, prawo jazdy kat. B, z końmi mam kontakt od zawsze, mam również własne konie. Posiadam doświadczenie w pracy z młodymi i trudnymi końmi. Rozważę wszelkie propozycje. Kontakt allekaszmir@wp.pl lub 51-239-403

- Witam, szukam pracy przy koniach, jako osoba do objeżdżania koni, jako luzak lub zawodnik. Jestem młodą, pełnoletnią dziewczyną , posiadam prawo jazdy kat.B . Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z końmi, również młodymi. Startuję w konkursach skokowych klasy L, na treningach pokonuję większe wysokości. Aktualnie trenuję i przygotowuje się do startów WKKW (pierwszy start już mam za sobą). Posiadam swojego konia, dlatego poszukuję pracy do której mogłabym go zabrać. Jestem osobą pracowitą,szczerą,obowiązkową i sumiennie wykonuję powierzone mi zadania. Bez problemu wykonam takie czynności jak opieka nad końmi,stajnią, sprzętem jeździeckim, czy pracę z końmi. Do pracy zawsze podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Mogę także przyjąć konia w podstawowy trening do stajni, w której stacjonuję.
Kontakt: e-mail: zochakon@op.pl

Szukam pracy w Niemczech na stadninie. Posiadam uprawnienia spawalnicze i doświadczenie w produkcji boksów i wszystko z tym związane. Umiejętne przygotowanie młodych koni do zaprzęgu co mogę potwierdzić swoimi osiągnięciami w sportach zaprzęgowych: rok 2012 wice mistrz okręgu w powożeniu, rok 2013 trzecie miejsce w powożeniu na zawodach okręgowych, skończony prywatny kurs powożenia zaprzęgami czterokonnymi.
Doświadczenie na ciągniku rolniczym Fend, doświadczenie transportowania koni w koniowozach, prawo jazdy kat. ABCE, karta kierowcy. Posiadam obywatelstwo niemieckie, język niemiecki w stopniu komunikatywnym, tel. 604905134 Jan, mieszkam woj. opolskie, mam 35 lat.

 Praca przy koniach za jazdę konną

- Mieszkam na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Na wstępie oświadczam, że jestem niepełnoletnia, lecz posiadam duże doświadczenie przy koniach. Startuję w gonitwach. Pracowałam już. Moimi dotychczasowymi obowiązkami były: objeżdżanie, zajeżdżanie kuców, lonżowanie, nauka dzieci, oporządzanie koni, obowiązki stajenne. Pracy szukam szczególnie na okres ferii i wakacji. Jestem rzetelna i dobrze zajmuję się końmi. Pracy szukam za jazdę oraz zakwaterowanie.
Proszę o kontakt po przez e-mail valixy11@o2.pl lub telefoniczny 796558570.

Chętnie podejmę się pracy przy koniach w sierpniu 2015. Opiekuję się 2 prywatnymi końmi Małopolskimi.
Jednego z nich trenuję na szacunek do człowieka i zaufanie. Mam 14 lat i bardzo lubię prace przy koniach. Oferuję:
1.Sprzątanie w boksach
2.Czyszczenie koni
3.Siodłanie koni na lekcje lub pomoc innym osobą przy siodłaniu
4.Mogę prowadzić lonżę, znam dobre ćwiczenia.
 Przy trenowaniu jednego z koni którymi się opiekuje spędzam z nim na lonży dziennie średnio 40 minut. Po 5 minut stęp w jedną stronę i 5 minut w drugą stronę. Kłus 5 minut w jedną i 5 minut w drugą stronę. 2-3 kółka galopu.
W razie jakiś pytań proszę odpisać na e-mail. Mieszkam w Łodzi na Dąbrowie. W zamian za pracę chciałabym mieć minimum 2 jazdy w tygodniu. Jestem na poziomie kłusa z uwagi na to że nie mam pieniędzy na jazdy i nie mogłam kontynuować nauki. Kontakt: patrycjagajewska@op.pl

Wakacyjna praca przy koniach

- Szukam pracy przy koniach za jazdę konną, niestety prawdopodobnie tylko przez lipiec. Jestem raczej początkującym jeźdźcem, od zawsze chciałam jeździć konno i nawet ten 1 miesiąc był by dla mnie cennym doświadczeniem bo poza jazdą chcę też umieć się nimi zajmować wiec taka wymiana była by dla mnie połączeniem przyjemnego z przyjemnym w sumie. Pozdrawiam Ania. Kontakt: akaminska1@vp.pl

- Jestem pełnoletnia, mam 10 lat doświadczenia przy koniach rekreacyjnych i sportowych, niezajeżdżonych oraz młodych. Posiadam srebrną odznakę jeździecką, wyjeżdżałam na zawody jako osoba startująca oraz jako luzak. Poszukuję wiec pracy w terminie od lipca do września w charakterze luzaka, stajennego, praca przy zajeżdżaniu koni lub treningu. Żadną nie pogardzę! Jestem uczciwa, pracowita i komunikatywna.
Najlepiej województwo śląskie oraz okoliczne, rozważę jednak wyjazd nawet za granicę.
Kontakt przez mail: gomenasai666@gmail.com,  Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania

Witam!
Nazywam się Jadzia Żochowska i szukam stajni/stadniny w Warszawie lub okolicy gdzie mogłabym jeździć za prace przy koniach. Na koniach jeżdżę od dzieciństwa i uprzedzam nie jestem osobą pełnoletnią lecz mam doświadczenie w pracy przy koniach. :)
W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić na numer :531371439 lub pisać e-mail na: mojekoniki@op.pl


Szukasz pracy przy koniach lub z końmi, napisz. Zamieścimy BEZPŁATNIE Twoje ogłoszenie.
Kontakt: e-mail: kontakt@gielda-koni.com.pl