Loading...

Ogólnopolska Giełda Koni: Konie

Sprzedam: Neodyn


Opis

Witam, mam na sprzedaż 3-letniego ogiera wielkopolskiego/z pochodzeniem trakeńskim o imieniu Neodyn. Koń jest odważny, przyzwyczajony do psów i ruchu ulicznego. Jest ambitny, szybko się uczy, jest wytrzymały i szybko regeneruje siły co jest dobrą cechcą w wkkw, crossie czy konkursach skoków przez przeszkody. Ma elastyczny, płynny ruch i dobrą technikę skoku. Nadaje się dla osoby młodej, jeżdżącej, chcącej się rozwijać. Dobrze poprowadzony ma duże szanse w sporcie. Oczywiście może się posłużyć również jako koń rekreacyjny. Jest zajeżdżony we wszystkich chodach pod siodłem i w zaprzęgu. Potrafi pracować z ziemi, przyzwyczajony jest do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Po więcej  informacji zapraszam do kontaktu na whatsapp numer tel:. 531-315-600

Cechy
Przeznaczenie

Podobne Ogłoszenia


4500 zł

Sprzedam: Macho

Witam, sprzedam lub zamienię wałacha. Koń jest po miesięcznym szkoleniu, gdzie został wstępnie ujeżdżony. Rozpatrzę wszelkie propozycje proszę o kontakt 691024598 lub (...)

8000 zł

Sprzedam: Kamina D

Witam, mam do sprzedania 6 letnią dużą klaczkę trakeńską. Kamina D jest zarejestrowana w polskim związku trakeńskim, posiada paszport i palenie trakeńskie. Jest młodym i (...)

8000 zł

Sprzedam: Chochlik

Bardzo grzeczny i spokojny w obejściu siwotarantowaty wałach o bardzo dobrych, elastycznych i wychodnych chodach. Bardzo ambitny skoczek (nie dotyka drągów, zawsze skacze z dużym zapasem, bardzo (...)