Loading...

Ogólnopolska Giełda Koni: Konie

Sprzedam: Moon Star


Opis

Witam serdecznie!
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ogłoszeniem odnośnie przepięknej litewskiej klaczy gorącokrwistej Moon Star.
Klacz urodzona 13-06-2019r.pełen paszport, bardzo znane linie z prestiżowymi rodzicami. Rodzice klaczy to Comilo oraz Kaskada a dziadkowie takie znane konie jak Couvains oraz Sir Oldenburg.
Klacz aktualnie o wzroście 158cm ( wzrost matki 160cm, wzrost ojca 175cm) w przyszłości klacz około 165-168 cm.
Rodzice klaczy znakomicie sprawdzają się w skokach. Babcia natomiast w ujeżdżeniu.
Teraz coś o samej końskiej damie.
Moon Star charakteryzuje się bardzo precyzyjną budową. Mimo swojego młodego jeszcze wieku jest proporcjonalna, wysoka, o smukłej atletycznej sylwetce. Jest to klacz zrównoważona oraz grzeczna. Nie ma strachu aby do Niej podejść i okazać jej trochę czułości, którą tak bardzo lubi.
Klacz padokowana 24h/h na wolnym wybiegu. Ma dostęp całodobowy do wiaty lecz zdecydowanie bardziej woli przebywać na zielonych pastwiskach ganiając z resztą stada. Nie konfliktowa, nie rządzi. Mimo młodego wieku nauczona że ze strony człowieka może spodziewać się samych najlepszych rzeczy.
Spacery w ręku, obdarowywanie smakołykami, drapanie po całym ciele, zabawa w ganianego na padoku to jej jedne z ulubionych czynności jakie wykonuje ze swoim ludzkim przyjacielem. Jest to klacz niezwykle pojętna i rozumna. Ma tyle energii niczym ładowała by się ciepłem słonecznym.
Po pastwiskach potrafi puszczać się w dzikie galopy a w ramach atrakcji przeskakuje leżące gałęzie i nie tylko. Czuć w Niej to że kocha być aktywna. Koło człowieka zrównoważona, uważa co robi i jak się zachowuje. Sprawia wrażenie iż wie, że jest na tyle duża, że bez problemu mogłaby uszkodzić człowieka
więc stara się być na tyle zgrabna i delikatna na ile tylko może.
Jej unikalny kolor przyciąga wzrok każdego. Równomierne dwustronne malowanie z czterema białymi skarpetami to jest właśnie to!
Klacz ma aktualne badania, świadectwo zdrowia itp. Kupujący ma prawo wykonać inne badania jakie będzie chciał z własnym weterynarzem (nie mam nic do ukrycia więc sama do tego zachęcam).
Klacz w przyszłości do dużego sportu. Będzie również nadawać się jako matka. Jej potencjał, zapał i zaangażowanie a przede wszystkim chęci do pracy i poznawania nowych rzeczy są widoczne gołym okiem. Teraz jest jeszcze Jej czas na rozwój i szczęśliwe, końskie dzieciństwo aby w przyszłości mogła w pełni wykorzystać potencjał jaki posiada.
Aktualna cena klaczy wynosi 30 tys zł. Dla najlepszego i zdecydowanego domu możliwa mała negocjacja. Transport konia w cenie, chcemy mieć pewność że dojedzie cała i zdrowa do nowego domu oraz nie ukrywam miło będzie sprawdzić warunki w jakich będzie mieszkała.

Imię konia
Imiona rodziców
Imiona dziadków
Imiona pradziadków
Moon Star
KOŃ
Comilo
OJCIEC
Kaskada
MATKA
Couvanis
OJCIEC
Silenija
MATKA
Sir Oldenburg
OJCIEC
kongraefin
MATKA
Chin Champ
OJCIEC
Success II
MATKA
Borżomis
OJCIEC
Sileka
MATKA
Sion
OJCIEC
Greta Garbo
MATKA
Pik Junior
OJCIEC
Kronate
MATKA

Cechy
Rasa Belgijski Koń Gorącokrwisty
Maść Srokata
Płeć Klacz
Wiek 2,5
Wzrost 158
Paszport Tak
Przeznaczenie
Przeznaczenie Skoki, Rajdy, Rekreacja, Ujezdzenie, Zaprzegi, Hipoterapia, WKKW, Western, Hodowla

Podobne Ogłoszenia


8000 zł

Sprzedam: Ramona

Sprzedam piękną klacz arabską, skacze, bez narowów i nałogów stajennych, spokojna, ufna wobec ludzi i innych (...)

10000 zł

Sprzedam: Prima Pepper Passion

Bardzo przyjemna dwuletnia klaczka AQH urodzona w lutym 2012. Po fajnym i spokojnym ogierze reiningowym Primo Golden Bigmick i matce o super rodowodzie cuttingowym TC Pickled Pepper. Klaczka jest (...)

45000 zł

Sprzedam: Porto R

Bardzo spokojny, z doskonałą techniką skoku. Możliwość negocjacji ceny, (...)