Loading...

Ogólnopolska Giełda Koni: Praca przy koniach

Zajeżdżanie/trening młodych koni


Opis

Nazywam się Łukasz Chuczak i od wielu lat jestem związany z końmi, jest to moja pasja od najmłodszych lat. Wiele lat pracowałem w profesjonalnej stajni sportowej , co dało mi możliwość również uczestniczyć w treningach z doświadczonym trenerem oraz podglądać zawodowych jeźdźców podczas ich codziennej pracy. Teraz swoją wiedzą oraz doświadczeniem chciałbym się podzielić z Tobą i Twoim Koniem.
Specjalizuję się w pracy z młodymi oraz trudnymi końmi. Sądzę, że zbudowanie solidnych podstaw w przyszłości przekłada się na łatwość komunikacji z koniem, a także lekkość i radość z każdej jazdy.
Każdy koń jest przeze mnie traktowany indywidualnie, nie uznaję dróg na skróty, a dobro konia zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Precyzyjnie dopasowuję sposób szkolenia do wieku oraz możliwości psycho-fizycznych danego konia, co jest dokładnie i na bieżąco omawiane z właścicielem.
Masz pytania? Pisz śmiało

Cechy
Trener jazdy konnej Tak

Podobne Ogłoszenia


Trener jazdy konnej PZJ

Trenerka ujeżdżenia oferuje trening dla początkujacych i zaawansowanych na koniach klienta. Trenowałam z jeźdźcami     GrandPrix z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Portugalii. (...)