Loading...

Artykuły - Praca przy koniach

Letnie obozy jeździeckie 2022

Informacje o obozach jeździeckich Ośrodki jeździeckie organizujące wczasy w siodle, rajdy konne, letnią naukę jazdy, obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży. Informacje o obozach oraz formę umieszczenia ogłoszenia przyjmujemy na (...)

Czytaj więcej
Ogłoszenia Konie Praca Szukam pracy przy koniach

• Trener jazdy konnej szuka pracy  Trenerka ujeżdżenia oferuje trening dla początkujacych i zaawansowanych na koniach klienta. Trenowałam z jeźdźcami     GrandPrix z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Portugalii. Startowalam w bardzo licznych zawodach ujezdzeniowych w Wielkiej Brytanii do stopnia Swietego Jerzego z bardzo dobrymi wynikami narodowymi. Oferuję treningi do stopnia Grand Prix. Moi klienci w Wielkiej Brytanii mieli widoczne osiągnięcia ujeżdżeniowe, (...)

Czytaj więcej
Ogłoszenia - Konie - Praca - Dam pracę przy koniach

  • Zatrudnię trenera jazdy konnej • Zatrudnię instruktora jazdy konnej Bieszczadzki Park Narodowy poszukuje osoby do obsługi obiektu Stanicy Konia Huculskiego w Tarnawie Niżnej w okresie IV-IX 2015. Zakres prac: prowadzenie jazd konnych i przejazdów bryczką, prace gospodarcze i porządkowe, wypas młodych koni huculskich. Wymagania: uprawnienia instruktora jazdy konnej/ przodownika GTJ; umiejętność powożenia; doświadczenie w obsłudze koni; prawo jazdy (...)

Czytaj więcej