Loading...

Kategoria: Przyczepy do przewozu koni

Wyszukiwarka


Sprzedam: Przyczepa na dwa konie

Do sprzedania przyczepa do przewozu dwóch koni, marki DUIS (niemiecka), rok. prod. 1987, dmc - 1900 kg, w dobrym stanie technicznym, po wymianie (...)

Sprzedam: Przyczepa na 1,5 konia

Przyczepa w bardzo dobrym stanie technicznym. Mało używana. Posiada ubezpieczenie ważne do 23.03.2019 r. Brak przeglądu, ale mogę zrobić.Zarejestrowana na 1150 kg. (...)

Sprzedam: Bukmanka Westfalia

Sprzedam Bukmankę Westfalia na dwa konie.Używaną po kapitalnym remoncie,gotowa do jazdy z dowodem rejestracyjnym.Cena (...)

Sprzedam: Sprzedam Bockmannke Na 2 Konie Bardzo Pilnie

Witam Wszystkich Mam do zaoferowania Państwu przyczepę na dwa konie, jest ona po generalnym remoncie, nowe podłogi, lakier oraz światła. Przyczepa jest sprowadzona z (...)

Sprzedam: Bave

dach sztywny klapa na siłownikach guma na podłodze nowe (...)

Sprzedam: Przyczepa do transportu 2 Koni Woermann

Przyczepa Konna Woermann.NOWOŚĆ 2017. Woermann Park Przyczep Nowy model aluminiowa podloga w standardzie. • Alu- Tec Hightech podłoga • 15 lat gwarancji na korodowanie (...)

Sprzedam: Pzryczepa do przewozu koni Westfalia

Posiadam do sprzedania przyczepę do przewozu koni, niemieckiej, bardzo cenionej firmy Westfalia. Całe podwozie oraz dach są oryginalne, natomiast ściany zostały (...)

Sprzedam: Przyczepa na dwa konie

Mam do zaoferowania przyczepę do przewozu koni firmy Westfalia . Przyczepa jest naprawdę w dobrym stanie . W ostatnim czasie wymieniona została podłoga , sciany boczne (...)

Sprzedam: Bockmann

Witam mam na sprzedaż przyczepę firmy BOCKMANN na dwa konie stan bardzo dobry. Rok produkcji 2003r. Więcej informacji pod numerem (...)

Sprzedam: przyczepa do przewozu koni PULLMAN 2002XL

Przyczepa do przewozu 2 koni cheval liberte 2002xl - wymiar zewnętrzne: 441x213x277cm - szerokość wewnętrzna: 167cm - masa własna: 690kg - dmc: 2000kg - (...)