Loading...

Kategoria: Przyczepy do przewozu koni

Wyszukiwarka


Sprzedam: Przyczepa na dwa konie

Do sprzedania przyczepa do przewozu dwóch koni, marki DUIS (niemiecka), rok. prod. 1987, dmc - 1900 kg, w dobrym stanie technicznym, po wymianie (...)

Sprzedam: Przyczepa na 1,5 konia

Przyczepa w bardzo dobrym stanie technicznym. Mało używana. Posiada ubezpieczenie ważne do 23.03.2019 r. Brak przeglądu, ale mogę zrobić.Zarejestrowana na 1150 kg. (...)

Sprzedam: Bukmanka Westfalia

Sprzedam Bukmankę Westfalia na dwa konie.Używaną po kapitalnym remoncie,gotowa do jazdy z dowodem rejestracyjnym.Cena (...)

Sprzedam: Bave

dach sztywny klapa na siłownikach guma na podłodze nowe (...)

Sprzedam: Przyczepa do transportu 2 Koni Woermann

Przyczepa Konna Woermann.NOWOŚĆ 2017. Woermann Park Przyczep Nowy model aluminiowa podloga w standardzie. • Alu- Tec Hightech podłoga • 15 lat gwarancji na korodowanie (...)

Sprzedam: Sprzedam Bockmannke Na 2 Konie Bardzo Pilnie

Witam Wszystkich Mam do zaoferowania Państwu przyczepę na dwa konie, jest ona po generalnym remoncie, nowe podłogi, lakier oraz światła. Przyczepa jest sprowadzona z (...)

Sprzedam: Przyczepa samochodowa do przewozu koni

Witam, mam do sprzedania przyczepę samochodową do przewozu koni. Przyczepa Boeckmann Duo - do przewozu dwóch koni. 2 x Drzwiczki boczne Otwory wentylacyjne na bokach (...)

Sprzedam: Przyczepa do przewozu koni

Przyczepa holenderska SLUIS 2-osiowa do przewozu 2 koni. Dopuszczalna ładowność 1260 kg, dmc 2000 kg. Zarejestrowana, aktualny przegląd (od paźdz), w pełni sprawna i (...)

Sprzedam: Przyczepa 2 konna Woermann.Park Przyczep

Nowa przyczepa Woermann 2-konna. Super cena! Możliwa negocjacja ceny. Mocna,stabilna, jasne przestronne wnętrze, antypaniczny system drążkow piersiowych,podwójnie (...)

Sprzedam: przyczepa do przewozu koni Debon

Sprzedam przyczepę do przewozu koni Debon produkcji 2009 r w eksploatacji od 2010 roku. Przyczepa wyposażona jest w zamykaną siodlarnię jest, w bardzo dobrym stanie (w (...)