Loading...

Dział: Praca przy koniach

Wyszukiwarka


Poszukujemy pracownika do obsługi stajni

Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach poszukuje pracownika na stanowisko stajenny. Liczba koni: 15 Obowiązki: - karmienie - ścielenie - (...)

Zajeżdżanie/trening młodych koni

Nazywam się Łukasz Chuczak i od wielu lat jestem związany z końmi, jest to moja pasja od najmłodszych lat. Wiele lat pracowałem w profesjonalnej stajni sportowej , co (...)

Zootechnik

Absolwentka zootechniki ze specjalnością w hodowli koni podejmie się pracy w opiece nad końmi (od 11/2021). Najchętniej przy: koniach arabskich: hodowla, trening, rajdy (...)

Instruktor jazdy konnej

 - Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna poszukuje pracy. Doświadczenie w prowadzeniu jazd dla początkujących, zarówno dzieci jak i (...)

Instruktor jazdy konnej

- Instruktor sportu, licencjonowany szkoleniowiec PZJ z wieloletnim doświadczeniem oferuje treningi indywidualne w Warszawie i okolicach. Przygotowanie do zawodów, (...)

Szukam pracy jako luzak

- Witam, szukam pracy przy koniach, jako osoba do objeżdżania koni, jako luzak lub zawodnik. Jestem młodą, pełnoletnią dziewczyną , posiadam prawo jazdy kat.B . (...)

Luzak

Witam! Z wykształcenia jestem technikiem hodowli koni. Szukam pracy jako luzak przy sporcie zaprzęgowym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi. Kontakt: telefon: (...)

Stajenny

Jestem zainteresowana ofertą przy przy koniach. Długi czas mieszkałam w Polsce, uczyłam się w Rzeszowie. W ramach wymiany studentów studiowałam psychologię w (...)

Trener jazdy konnej PZJ

Trenerka ujeżdżenia oferuje trening dla początkujacych i zaawansowanych na koniach klienta. Trenowałam z jeźdźcami     GrandPrix z Wielkiej (...)