Loading...

Kategoria: Bryczki

Wyszukiwarka


Sprzedam: Bryczka Spider

przedam nową bryczkę typ Spider hamulce na 4 koła + hamulec na kranc na 1 i 2 konie, dyszel na amortyzatorze, koła 70/90 możliwość zmiany na 90/110. Szpur 138 (...)

Sprzedam: BRYCZKA PONY

Produkuję BRYCZKI dla kucyków do wysokości 130cm - jednoosiowe na zamówienie. Wykonane całkowicie z nowych oryginalnych elementów. Hamulec (...)

Sprzedam: Fasiąg podhalański

Sprzedam fasiąg po generalnej renowacji. W zestawie dysiel oraz komplet orcyków. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr 514 171 (...)

Sprzedam: Bryczka konna odrestaurowana

Sprzedam bryczkę konną,odrestaurowaną. Sprawdzona w terenie,bardzo wygodna,cicha. Zapraszam do (...)

Sprzedam: bryczka

Sprzedam bryczkę z parę koni klacz ur. 2008 r SP wałach ur. 2012 r SP paszporty do wglądu bryczka odrestaurowana w 2015r rok produkcji ok 1889r jeszcze nie (...)

Sprzedam: Wolant

Bryczka wyprodukowana w 1938 r. w Hamburgu.Osie bryczki metalowe – koła z tulejami metalowymi , okute metalem stężonymi śrubami.W 2003 r przeprowadzono generalny remont (...)

Sprzedam: Bryczka - antyk

Sprzedam zabytkową bryczkę po (...)

Sprzedam: Sprzedam bryczkę typu Dokart

Sprzedam pojazd konny typ DOKART. Produkcja własna. Rok produkcji 2016. Bryczka posiada nalewaną gumę na kołach, jest resorowana. Na życzenie dyszel można (...)

Sprzedam: BRYCZKA, DOROŻKA

Sprzedam bryczkę, dorożkę konną. Stan idealny, 3 dyszle, gumowe koła i osie. Cena do małej (...)

Sprzedam: Elegancka biała dorożka

Do sprzedaży oferuję elegancką białą dorożkę. Dorożka była robiona na zamówienie w Nowym Sączu, ok 5 lat temu. Tapicerka w całości skóra (...)