Loading...

Kategoria: Bryczki

Wyszukiwarka


Sprzedam: Bryczka

Bryczka – czterokołowy pojazd zaprzęgowy, lekki, odkryty, resorowany, od XVIII wieku często używany w Polsce, na wsi, w celach gospodarczych i komunikacyjnych. (...)

Karoca Planka

Witam,  sprzedam karoce Planke z 1810r  Po więcej informacji zapraszam do kontaktu 604 061 (...)

Sprzedam: Bryczka Spider

przedam nową bryczkę typ Spider hamulce na 4 koła + hamulec na kranc na 1 i 2 konie, dyszel na amortyzatorze, koła 70/90 możliwość zmiany na 90/110. Szpur 138 (...)

Sprzedam: BRYCZKA PONY

Produkuję BRYCZKI dla kucyków do wysokości 130cm - jednoosiowe na zamówienie. Wykonane całkowicie z nowych oryginalnych elementów. Hamulec (...)

Sprzedam: Fasiąg podhalański

Sprzedam fasiąg po generalnej renowacji. W zestawie dysiel oraz komplet orcyków. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr 514 171 (...)

Sprzedam: Bryczka konna odrestaurowana

Sprzedam bryczkę konną,odrestaurowaną. Sprawdzona w terenie,bardzo wygodna,cicha. Zapraszam do (...)

Sprzedam: bryczka

Sprzedam bryczkę z parę koni klacz ur. 2008 r SP wałach ur. 2012 r SP paszporty do wglądu bryczka odrestaurowana w 2015r rok produkcji ok 1889r jeszcze nie (...)

Sprzedam: Wolant

Bryczka wyprodukowana w 1938 r. w Hamburgu.Osie bryczki metalowe – koła z tulejami metalowymi , okute metalem stężonymi śrubami.W 2003 r przeprowadzono generalny remont (...)

Sprzedam: Bryczka - antyk

Sprzedam zabytkową bryczkę po (...)

Sprzedam: Sprzedam bryczkę typu Dokart

Sprzedam pojazd konny typ DOKART. Produkcja własna. Rok produkcji 2016. Bryczka posiada nalewaną gumę na kołach, jest resorowana. Na życzenie dyszel można (...)