Loading...

Dział: Pojazdy konne

Wyszukiwarka


Sprzedam: Powóz Glasslandauer

Sprzedam powóz typu GLASSLANDAUER, wyprodukowany przez renomowaną firmę Glinkowski w 2018 r. Użytkowana łącznie dwa lata, do 2020 r. Skórzana tapicerka, (...)

Sprzedam: Koniowóz

Sprzedam koniowóz na 2 konie ,2009, diesel 160 koni. Wysoki 2.30m, długość paki 1,60m  więcej informacji pod (...)

Sprzedam: Maraton Trening

Sprzedam maraton trening nowy więcej informacji pod telefonem (...)

Sprzedam: Bryczka Spider

przedam nową bryczkę typ Spider hamulce na 4 koła + hamulec na kranc na 1 i 2 konie, dyszel na amortyzatorze, koła 70/90 możliwość zmiany na 90/110. Szpur 138 (...)

Sprzedam: Przyczepa na dwa konie

Do sprzedania przyczepa do przewozu dwóch koni, marki DUIS (niemiecka), rok. prod. 1987, dmc - 1900 kg, w dobrym stanie technicznym, po wymianie (...)

Sprzedam: Sanie na kuca

Małe sanie pod kucyka (mniaturka sań góralskich) nowe, 100% ręcznie wykonane. Cena do (...)

Sprzedam: Przyczepa na 1,5 konia

Przyczepa w bardzo dobrym stanie technicznym. Mało używana. Posiada ubezpieczenie ważne do 23.03.2019 r. Brak przeglądu, ale mogę zrobić.Zarejestrowana na 1150 kg. (...)

Sprzedam: Krakowski Omnibus konny replika !!!!!!!!!!!!!!

Do sprzedania replika krakowskiego tramwaju konnego. Przeznaczona do przewozu 24 osób . Cena netto , wystawiamy Fv 23% Możliwość zamiany za dopłatą na samochód (...)

Sprzedam: BRYCZKA PONY

Produkuję BRYCZKI dla kucyków do wysokości 130cm - jednoosiowe na zamówienie. Wykonane całkowicie z nowych oryginalnych elementów. Hamulec (...)

Sprzedam: Mercedes-Benz Sprinter Koniowóz na dwa Konie Bez Viatoll-a

Mercedes Benz 2.2 CDI 6 biegów. -- Koniowóz na dwa konie na kategorie B . -- Trap aluminiowy. -- Szyberdachy fiam. -- Okna bekmanowskie. -- Wylewka przemysłowa. -- (...)