Loading...

Dział: Pojazdy konne

Wyszukiwarka


Sprzedam: Bryczka Spider

przedam nową bryczkę typ Spider hamulce na 4 koła + hamulec na kranc na 1 i 2 konie, dyszel na amortyzatorze, koła 70/90 możliwość zmiany na 90/110. Szpur 138 (...)

Sprzedam: Przyczepa na dwa konie

Do sprzedania przyczepa do przewozu dwóch koni, marki DUIS (niemiecka), rok. prod. 1987, dmc - 1900 kg, w dobrym stanie technicznym, po wymianie (...)

Sprzedam: Sanie na kuca

Małe sanie pod kucyka (mniaturka sań góralskich) nowe, 100% ręcznie wykonane. Cena do (...)

Sprzedam: Przyczepa na 1,5 konia

Przyczepa w bardzo dobrym stanie technicznym. Mało używana. Posiada ubezpieczenie ważne do 23.03.2019 r. Brak przeglądu, ale mogę zrobić.Zarejestrowana na 1150 kg. (...)

Sprzedam: Krakowski Omnibus konny replika !!!!!!!!!!!!!!

Do sprzedania replika krakowskiego tramwaju konnego. Przeznaczona do przewozu 24 osób . Cena netto , wystawiamy Fv 23% Możliwość zamiany za dopłatą na samochód (...)

Sprzedam: BRYCZKA PONY

Produkuję BRYCZKI dla kucyków do wysokości 130cm - jednoosiowe na zamówienie. Wykonane całkowicie z nowych oryginalnych elementów. Hamulec (...)

Sprzedam: Mercedes-Benz Sprinter Koniowóz na dwa Konie Bez Viatoll-a

Mercedes Benz 2.2 CDI 6 biegów. -- Koniowóz na dwa konie na kategorie B . -- Trap aluminiowy. -- Szyberdachy fiam. -- Okna bekmanowskie. -- Wylewka przemysłowa. -- (...)

Sprzedam: Bukmanka Westfalia

Sprzedam Bukmankę Westfalia na dwa konie.Używaną po kapitalnym remoncie,gotowa do jazdy z dowodem rejestracyjnym.Cena (...)

Sprzedam: Koniowóz na dwa konie

Renault Master do przewozu 2 koni. 2008r, 2,5cm, 130KM, na kategorię B prawa jazdy, bez viatool, wylewka gumowa na podłodze, hak, klimatyzacja, radio z CD, elektryczne (...)

Sprzedam: Przyczepa do transportu 2 Koni Woermann

Przyczepa Konna Woermann.NOWOŚĆ 2017. Woermann Park Przyczep Nowy model aluminiowa podloga w standardzie. • Alu- Tec Hightech podłoga • 15 lat gwarancji na korodowanie (...)