Loading...

Kategoria: Konie małe

Wyszukiwarka


Sprzedam: Zefir

Sprzedam ogiera, 1,5 roku, wzrost około 115 cm w kłębie. Posiada paszport, a w nim wpis "koń mały" i imiona rodziców. Zaczipowany. Niedawno regularnie (...)

Sprzedam: Zefir

Sprzedam ogiera, 1,5 roku, wzrost około 115 cm w kłębie. Posiada paszport, a w nim wpis "koń mały" i imiona rodziców. Zaczipowany. Niedawno regularnie (...)

Sprzedam: Wenecja

Sprzedam klacz źrebna  termin na lipca 2024 rok . Zajeżdżona ale do dalszej pracy .klacz grzeczna ułożona bez problemową typ misiek. Nie chorowała nie (...)

Sprzedam: Sprzedam czarnego konia fryzyjskiego

Ten koń jest bardzo łagodnym, wyluzowanym facetem i przez większość czasu łagodnym. Kiedy już zrozumiesz tego faceta, jest całkiem słodki. Jest trochę samotnikiem w (...)

Sprzedam: Gustaw

Witam. Sprzedam cudownego niespełna rocznego ogierka rasy tinker . Gustaw bo tak ma na imię urodził się 28.07.2022 i posiada paszport holenderski . Na tą chwilę (...)

Sprzedam: Sokół

Ogier SOKÓł Data urodzenia 18.06.2020 Matka: SAKWA, po o.NARWIKA m. SZYSZKA Ojciec: HEBAN po o. BANITA m. HONDA Rasa: Koń mały Maść: siwa 3-letni ogierek (...)

Sprzedam: Navarro

Wspaniały, przyjazny, zdrowy, duży, solidny i bezpieczny wałach czarnobrązowy fryzyjski 2012, który jest świetny na szlakach, którymi może jeździć (...)

Sprzedam: Wyrwigrosz

Bardzo ładny 8 letni wałach po Irches ( CHEF SUPREME) Koń posiada 163 cm, jest bardzo dobrze ujezdzony i bezproblemowy na treningach oraz zawodach. Obecnie stratuje na (...)

Sprzedam: Admirał

To naprawdę wymarzony koń! Admirał to 6-letni bajkowy wałach! BEZPIECZNY, gładki i po prostu błąd miłości !! Cóż za wyjątkowa okazja, aby mieć (...)

Sprzedam: Alejka

Witam Mam do sprzedania klacz huculska 14 letnią. Spokojna, dobrze ułożona, chodzi w siodle i zaprzęgu. Idealna do rekreacji, hipoterapii, rajdów. Z pełnym rodowodem (...)