Loading...

Ogólnopolska Giełda Koni: Konie

Sprzedam: Zefir


Opis

Sprzedam ogiera, 1,5 roku, wzrost około 115 cm w kłębie. Posiada paszport, a w nim wpis "koń mały" i imiona rodziców. Zaczipowany. Niedawno regularnie ćwiczony na ląży i wyczesywany. LUBI SKAKAĆ!!! Bardzo podobały mu się ćwiczenia przy skokach przez drążki i przechodzeniu przez basenik z wodą, ma potencjał, choć jest niewielki. Po pierwszych próbach założenia siodła. Był szczepiony i odrobaczany jakieś pół roku temu, wtedy też ostatnio widział go kowal.
Robi furorę na osiedlu jako konik ochronny - przebiega do bramy jak pies. Uwielbia spacery, na razie obok właściciela. Przyzwyczajony do obecności dzieci, ale pod nadzorem. Oduczany stawania dęba i gryzienia, wymaga jeszcze trochę okiełznania. Lubi inne zwierzaki, w tym koty, psy i króliki. Ale wcina głównie owies, siano, owoce i warzywka :) Charakterny, ale szybko się uczy. Zaczepa.

Sprzedaję, bo niestety zmusza mnie do tego sytuacja rodzinna.
Liczę na to, że znajdzie się dbający i odpowiedni człowiek, bo konik jest naprawdę fajny. 
Zainteresowanym prześlę link do jego konta na Tik Toku - tam są 3 filmy.

Cechy
Przeznaczenie

Podobne Ogłoszenia


4300 zł

Sprzedam: Hurysa i Hrabina

Sprzedam dwie klacze w komplecie!!! Starsza klacz posiada paszport. Wrazie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod nr. tel. 501920432 Wiek klaczy: 9 i (...)

4200 zł

Sprzedam: Luana

Sprzedam konie huculskie uczestniczące w Programie UE. Zaliczona próba dzielności. Chodzą w zaprzęgu i pod siodłem. Nie boją się ruchu (...)

5600 zł

Sprzedam: Walia

Sprzedam klacz z pełnym pochodzeniem, nadającą się do dopłat unijnych. Klacz jest spokojna, nadaje się pod siodło i do zaprzęgu. Wraz z klaczą możliwość kupna źrebaka lub 2-letniej (...)