Loading...

Kategoria: Gorącokrwiste

Wyszukiwarka


Sprzedam: Moon Star

Witam serdecznie! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ogłoszeniem odnośnie przepięknej litewskiej klaczy gorącokrwistej Moon Star. Klacz urodzona (...)

Sprzedam: Gaja

Na sprzedaż klacz 17 letnia - profesor. Grzeczna , spokojna , zdrowa bez żadnych złych nawyków . Kopyta zdrowe i suche . Regularnie odrobaczana i werkowana. U mnie (...)

Sprzedam: D-Romeo

Dzień dobry, sprzedam ogiera rady śląskiej. Koń posiada piękny ruch. Wymiary: 167/198/24,5.  Wszelkich informacji udzielę pod numerem telefonu: (...)

Sprzedam: Jango

Uroczy łamacz serc fryzyjski szuka miłości swojego życia. Jeździ w celach rekreacyjnych, ujeżdżeniowych, powozowych, westernowych, angielskich, itp. - 9 lat i ok. (...)

Sprzedam: Jango

Uroczy łamacz serc Frisian szuka miłości swojego życia. Jeździ w celach rekreacyjnych, ujeżdżeniowych, powozowych, westernowych, angielskich, itp. - 9 lat i ok. (...)

Sprzedam: Calipso

Klacz śląska CALIPSO, kara, wzrost 165 cm,. O. CYPR-II po BYSTRZAK. M. CLARA po ALERGEN (Dolar-Hak). Posiada licencję hodowlaną. Chodzi w zaprzęgu i pod (...)

Sprzedam: Ivy AA

Mam na sprzedaż klacz małopolską AA, 5 lat, 145cm w kłębie - grupa D. Zajeżdżona, zaczynająca wchodzić w świat zawodów. Klacz jest bardzo grzeczna przy (...)

Sprzedam: Luck For Away

osmioletnii wałach z dobrym pochodzeniem w rodowodzie między innymi Cotton Club ex Catamaran  , Landgraf l Cor De La  Bryer 168 w kłębie ,grzeczny  (...)

Sprzedam: KOŃ PROFESOR

Koń doświadczony w zawodach skokowych krajowych/międzynarodowych do klacy C1. Aktualnie startuje w konkursach P. Chętnie idący do przodu, zawsze po drugiej stronie. Z (...)

Sprzedam: WAŁACH PROFESOR

Sprzedam 14-letniego wałach do skoków. Ma duże doświadczenie w konkursach do 125cm na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, jest idealnym koniem na (...)