Loading...

Kategoria: Gorącokrwiste

Wyszukiwarka


Sprzedam: Cannon

Na sprzedaż wałach o imieniu Cannon. Aktualnie jeżdżący do klasy N, na treningach wyżej i z potencjałem na więcej. W regularnym treningu pod okiem fachowca, pod (...)

Sprzedam: Neodyn

Witam, mam na sprzedaż 3-letniego ogiera wielkopolskiego/z pochodzeniem trakeńskim o imieniu Neodyn. Koń jest odważny, przyzwyczajony do psów i ruchu ulicznego. (...)

Sprzedam: Wickedly Remeenis

Urodziwy 3-letni ogier APH, na pierwszej stronie jego rodowodu takie sławy jak Boogernic, Reminic, Blue Max, czy sam Hollywood Dun (...)

Sprzedam: CHECK JOHN ENTERPRISE

Świetny, łapiący za oko i serce, w pełni zdrowy, ambitny, wałach, grzeczny, ułożony, chodzący na dotyk, łatwy w obejściu. Więcej zdjęć/film dla poważnie (...)

Stanówka: Clipper

W sezonie hodowlanym 2018 zapraszamy do krycia znakomitym ogierem rasy holsztyńskiej CLIPPER. W 2016 roku został wice czempionem 100 dniowego zakładu dla ogierów (...)

Sprzedam: FARON

Witam, mam na sprzedaż bardzo bezpiecznego, grzecznego, ciemnogniadego, dobrej budowy wałacha. Koń nada się dla Juniora, osoby dorosłej, nawet dla dziecka że względu (...)

Sprzedam: Metaxa

Sprzedam siwą klacz wielkopolską, Metaxa. ur. 04.2003r. Matka Modra wlkp. Ojciec Malibu wlkp. Metaxa jest klaczą o umiarkowanym charakterze. Nadaje się do każdego (...)

Sprzedam: DACJA

Sprzedam gniadą klacz Dacja ur . 16.02.2016. Klacz jest po śląskim ogierze Lozert synu wybitnego ogiera LOKAN( osiągającym sukcesy w zaprzęgu m.in. 2. miejsce (...)

Sprzedam: WAŁACH

Fantastyczny charakter, łatwy i przyjemny do jazdy. Skoki poziom P1-N klasy. Ujeżdżenie P (+lotne zmiany, ustępowania, zwroty, cofania, trawersy, chody dodane, (...)