Loading...

Dział: Konie

Wyszukiwarka


Sprzedam: Moon Star

Witam serdecznie! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ogłoszeniem odnośnie przepięknej litewskiej klaczy gorącokrwistej Moon Star. Klacz urodzona (...)

Sprzedam: Navarro

Wspaniały, przyjazny, zdrowy, duży, solidny i bezpieczny wałach czarnobrązowy fryzyjski 2012, który jest świetny na szlakach, którymi może jeździć (...)

Malibou

Wałach półkrwi o pięknym ruchu , imponującym rodowodzie i dużym potencjale. Ujeżdżony na poziomie C. Chętnie idący do przodu. Pięknie zbudowany, w (...)

Sprzedam: American Quarter Horse

Sprzedam wałacha rasy American Quarter Horse (ur. 2007r. Polska). Koń był pokazywany wielokrotnie na zawodach w Polsce w konkurencjach: - Reining (Wicemistrz Polski AQHA (...)

Sprzedam: Tornak

Ogier Sokólski programowy 6 (...)

Sprzedam: PIACZENTO

Sprzedam pięknie malowanego, ogierka o wzroście 137cm  Urodzonego:03.05.2018r   bardzo grzeczny ogierek z wyjątkowym pochdzeniem Don Mateo, Polhaars (...)

Sprzedam: Wyrwigrosz

Bardzo ładny 8 letni wałach po Irches ( CHEF SUPREME) Koń posiada 163 cm, jest bardzo dobrze ujezdzony i bezproblemowy na treningach oraz zawodach. Obecnie stratuje na (...)

Sprzedam: Navarro

Zdrowy, duży, krzepki i piękny wałach fryzyjski 2012, czarno-brązowy, idealny na szlaki, którymi może jeździć każdy. Ma wspaniały rodowód! Jest (...)

Sprzedam: Admirał

To naprawdę wymarzony koń! Admirał to 6-letni bajkowy wałach! BEZPIECZNY, gładki i po prostu błąd miłości !! Cóż za wyjątkowa okazja, aby mieć (...)

Sprzedam: ASTRA-GR

Sprzedam klacz ASTRA. Rasa sp. Data ur. : 2013 r. Maść: ciemnogniada. Wzrost ok. 163 cm. Ojciec : ALAMOS ( Colorado/Cor De La Bryere - Askania ). Matka : Apola GR ( Piast (...)