Loading...

Kategoria: Pensjonaty dla koni

Wyszukiwarka


Gościniec Borki Wielkie

Witam, Gościniec Borki Wielkie oferuje możliwość wynajęcia 10 boksów w stajni dla koni. Konie będą mieć dostęp do wybiegu i pastwiska oraz zostaną (...)

Stajnia "Pod Papugami"

Stajnia Pod Papugami zaprasza. Urocze miejsce pod lasem mające do zaoferowania murowaną stajnię, a w niej 17 odnowionych boksów wyposażonych w automatyczne (...)

Stajnia Koniakowo

Oferujemy: - możliwość utrzymania 24h na pastwisku (okres pastwiskowy)/padoku (okres zimowy) - możliwość trzymania konia w boksie angielskim i korzystania z (...)

Stajnia

Korytarz do skoków luzem Lonżownik Oświetlenie na ujeżdżalni Przestronne padoki trawiaste Stajnia klasyczna i angielska Prywatna, przydomowa stajnia Myjka z (...)

Stajnia Arabians

Kameralny hotel dla koni, zlokalizowany w malowniczej mazowieckiej dolinie oddalony 60 km od Warszawy w stronę Gdańska. Zróżnicowany teren sprawia, iż każda (...)

LKS Wolta

Zapraszamy do pensjonatu Oferujemy- *bardzo dobrą opiekę stajenną *indywidualne podejście do każdego konia * przestronne boksy *plac skokowy z kompletem (...)

Stajnia Wyszynki - Pensjonat dla koni

HOTEL PENSJONAT DLA KONI ••STAJNIA WYSZYNKI~~ Pensjonat dla koni-STAJNIA WYSZYNKI zaprasza konie i ich właścicieli do wygodnej nowoczesnej stajni położonej na (...)

Stajnia Alikante i Hucuły z Wilczkowa

Oferujemy pensjonat dla koni. Stajni mieści się w miejscowości Wilczkowo 70 km od Warszawy, 30 km od Płocka. Jest to stajnia przydomowa. Obecnie mieści się w niej 9 (...)

JASKRA

ZAPRASZAMY do pozostawienia konia w naszym pensjonacie. ZAPEWNIAMY DOSKONAŁĄ OPIEKĘ: -obszerne pastwiska -wygodne boksy -karmienie dwa razy dziennie -codzienne (...)

MsM Western Klasyk

Ośrodek MsM Western & Klasyk w Jawiszowicach ( 11 km od Oświęcimia) oferuje wolne miejsca w pensjonacie. W cenie pensjonatu jest kryta ujeżdżalnia, plac zewnętrzny (...)