Loading...

Kategoria: Pensjonaty dla koni

Wyszukiwarka


Stajnia "Pod Papugami"

Stajnia Pod Papugami zaprasza. Urocze miejsce pod lasem mające do zaoferowania murowaną stajnię, a w niej 17 odnowionych boksów wyposażonych w automatyczne (...)

Stajnia Koniakowo

Oferujemy: - możliwość utrzymania 24h na pastwisku (okres pastwiskowy)/padoku (okres zimowy) - możliwość trzymania konia w boksie angielskim i korzystania z (...)

Stajnia

Korytarz do skoków luzem Lonżownik Oświetlenie na ujeżdżalni Przestronne padoki trawiaste Stajnia klasyczna i angielska Prywatna, przydomowa stajnia Myjka z (...)

Stajnia Arabians

Kameralny hotel dla koni, zlokalizowany w malowniczej mazowieckiej dolinie oddalony 60 km od Warszawy w stronę Gdańska. Zróżnicowany teren sprawia, iż każda (...)

LKS Wolta

Zapraszamy do pensjonatu Oferujemy- *bardzo dobrą opiekę stajenną *indywidualne podejście do każdego konia * przestronne boksy *plac skokowy z kompletem (...)

Stajnia Wyszynki - Pensjonat dla koni

HOTEL PENSJONAT DLA KONI ••STAJNIA WYSZYNKI~~ Pensjonat dla koni-STAJNIA WYSZYNKI zaprasza konie i ich właścicieli do wygodnej nowoczesnej stajni położonej na (...)

Pensjonat dla koni Kasztan

Kameralny pensjonat w malowniczym punkcie na Kaszubach, fachowa opieka, 8 boksów, kryta ujeżdzania z kompletem przeszkód, możliwośc treningów i pracy z koniem. (...)

Pastwiska wolnowybiegowe

Stajnia z stalym dostępem do pastwisk siana i wody. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Pilicy i Puszczy Stromieckiej. Konie przebywają razem w stadzie. (...)

Stajnia Olender

Jeśli szukasz profesjonalnej stajni niedaleko Warszawy, gdzie po przekroczeniu drzwi zapomnisz o troskach codzienności, odetchniesz i będziesz miał gwarancję, że Twój (...)

SKJ HAWAJKA

Kameralna stajnia w okolicach Wołomina z halą i dużymi padokami przyjmie pensjonariuszy. Do dyspozycji przestronne boksy, hala, duży plac do jazdy, liczne padoki, myjka (...)