Loading...

Kategoria: Zimnokrwiste

Wyszukiwarka


Sprzedam: KLARY R.

Sprzedam pięknego Fryza z rodowodem i paszportem holenderskim. Jest bardzo mila w obejściu oraz bardzo przyjazna dla człowieka. Koń chodzi pod siodłem i w bryczce. cena (...)

Sprzedam: PIORUN

sprzedam ogierka ur 01.05.2017 masc gniado dereszowata typ pogrubiony nie gryzie, nie kopie, spokojny ​wiecej info pod nr (...)

Sprzedam: Sandy

Zprzedam ogiera českomoravský belgik,3 laty spokojny,ladny,viac info na (...)

Sprzedam: GAJA

Sprzedam 2.5 roczna klacz GAJA (...)

Sprzedam: Mundek

Na sprzedaż wałach maści gniadej, wysokość w kłębie- 169cm, mocnej budowy ciała. Temperament spokojny. Wymaga stanowczego traktowania, idealny pod jeźdźca z pewną (...)

Sprzedam: Figa

Sprzedam kobylkę 14 lat. Zaprzegana, nie boi sie ruchu (...)

Sprzedam: Figaro

Figaro to doświadczony koń w zawodach regionalnych i ogólnopolskich dzieci i młodzieży, skaczący konkursy L,P,N.z bardzo dobrą techniką.Bardzo grzeczny,bezproblemowy (...)

Sprzedam: LUCY KARMEN

Witam Posiadam do sprzedaży parę koni rasy SHIRE z roku 2014 Klacze pracują w rekreacji, chodzą w zaprzęgu, przy różnych imprezach firmowych, plenerowych. (...)

Sprzedam: Klacz Zimnokrwista

Klacz zimnokrwista Kara 6 lat źrebna, Wyźrebienie planowane na 15 czerwiec 2017 Cena 10500 zl Proszę dzwonić: 501 099 767 Stanisław Kanclerz Lokalizacja: (...)

Sprzedam: SZEKSPIR

Witam mam na sprzedaż ogiera zimnokrwistego, maści z Skarogniadej. Ojciec ogiera SZEKSPIRA to JENERALEN , matka- SELMINA. Ogier ma 6 lat. Jest bardzo spokojny, nie ma (...)