Loading...

O nas

O nas
Szanowni Państwo.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną naszego serwisu ogłoszeniowego. Są w nim oferty sprzedaży, kupna i zamiany koni, pojazdów konnych i drobnego sprzętu jeździeckiego, a także dokładne informacje o ośrodkach jeździeckich, rekreacyjny i sportowych oraz stajniach hodowlanych.
 
Serwis został stworzony z myślą o bardzo wymagających klientach, którzy pragną znaleźć konkretna ofertę, nie tracąc czasu na przebijanie się przez gąszcz zupełnie niepotrzebnych informacji.
Precyzyjna wyszukiwarka umożliwia szybkie znalezienie wybranego tematu poszukiwań bez zbędnego przeszukiwania całej oferty serwisu.  
Mamy nadzieje, że ten serwis wkrótce będzie jedną z najczęściej odwiedzanych stron jeździeckich w Polsce!
Pragniemy ułatwić wszystkim kontakt ze sobą, bez zbędnego przeszukiwania setek stron internetowych producentom, importerom oraz hodowcom i pośrednio konsumentom czyli właścicielom koni, stajni i ośrodków jeździeckich.  
 
Naszym celem jest maksymalne skrócenie przepływu informacji pomiędzy producentem a konsumentem, dla ich obopólnej korzyści.
 
Serwis zawiera następujące kategorie tematyczne
- konie
- stajnie
- pojazdy konne
- praca przy koniach
- ogloszenia drobne

- Chcesz aby Twój koń znalazł nowego właściciela i nową stajnię? Jesteś na odpowiedniej stronie.
- Chcesz sprzedać drobny sprzęt jeździecki? Pomożemy Ci w tym.
- Chcesz zdobyć nowych klientów, pokaż co produkujesz.
- Chcesz trafić do ludzi zainteresowanych Twoimi produktami, jesteś w dobrym miejscu.

W serwisie będziemy zamieszczać pomocne informacje związane z hodowlą koni, ich żywieniem i pielęgnacją a także linki do ciekawych blogów o tematyce jeździeckiej.

Postaramy się zgromadzić niezbędne dane teleadresowe firm i instytucji związanych ze sportem jeździeckim, rekreacją konną i turystyką konną a zwłaszcza z hodowlą koni.