Loading...

Kategoria: Ośrodki jeździeckie

Wyszukiwarka


Stajnia U BALBINY

Kim jesteśmy? Grupą ludzi, którzy mają różne pasje i zainteresowania. Łączy nas jedno - konie. Postanowiliśmy założyć Konny Zakątek dla (...)

Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych

Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych serdecznie zaprasza na letnie turnusy jeździeckie 2015. Przepięknie położony ośrodek oraz kameralna atmosfera zadowoli każdego (...)

Stajnia Dales

Zapraszamy na jazdy konne wierzchem , bryczką lub maratonówką po pięknej okolicy leśnej, wzdłuż rzeki Świder. Dla najmłodszych proponujemy oprowadzanki, jazdę na (...)

Liljówka Stęszewko

zapraszamy do naszej stajni położonej w otulinie Puszczy Zielonki jedyne 20km od Poznania.Folwark prowadzi szeroko zakrojoną działalność jeździecką oraz (...)

Stajnia Trzęsówka

Zapraszamy na naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych. Nauka w stylu klasycznym lub stylu western. Jazda na maneżu oraz wyjazdy w teren. Profesjonalne (...)

P W Kłosek

Zapraszamy wszystkich pasjonatów jazdy konnej! Każdy znajdzie u nas coś dla siebie :) Skontatkuj się z nami lub odwiedz naszą stadninę! Stado naszej hodowli (...)

Stajnia Eliksir

Stajnia "Eliksir" w Szczyrku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników koni na jazdę konną.Nasza stajnia usytuowana jest w malowniczym miejscu, u podnóża gór Skalite (...)

Stajnia terenowo rajdowa Beskid

Zapraszamy do naszej Stadniny, która znajduje się w malowniczym rejonie Beskidu Sądeckiego w pobliżu Nowego Sącza, na terenowe rajdy konne oraz naukę i doskonalenie (...)

Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii

Jesteśmy stajnią skromnego typu, która hoduje i układa małe łagodne konie, w typie konika polskiego oraz klacze wielkopolskie dla celów jazdy konnej dzieci, (...)

Stajnia Modrzewie

Zapraszamy na obóz jeździecki do Modrzewia – na wspaniałą, przygodę z jazdą konną oraz innymi atrakcjami. Dla uczestników obozu zaplanowaliśmy codziennie 2 jazdy (...)