Loading...

Kategoria: Ośrodki jeździeckie

Wyszukiwarka


Stajnia U BALBINY

Kim jesteśmy? Grupą ludzi, którzy mają różne pasje i zainteresowania. Łączy nas jedno - konie. Postanowiliśmy założyć Konny Zakątek dla (...)

Stajnia Eliksir

Stajnia "Eliksir" w Szczyrku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników koni na jazdę konną.Nasza stajnia usytuowana jest w malowniczym miejscu, u podnóża gór Skalite (...)

Stajnia terenowo rajdowa Beskid

Zapraszamy do naszej Stadniny, która znajduje się w malowniczym rejonie Beskidu Sądeckiego w pobliżu Nowego Sącza, na terenowe rajdy konne oraz naukę i doskonalenie (...)

Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii

Jesteśmy stajnią skromnego typu, która hoduje i układa małe łagodne konie, w typie konika polskiego oraz klacze wielkopolskie dla celów jazdy konnej dzieci, (...)

Stajnia Modrzewie

Zapraszamy na obóz jeździecki do Modrzewia – na wspaniałą, przygodę z jazdą konną oraz innymi atrakcjami. Dla uczestników obozu zaplanowaliśmy codziennie 2 jazdy (...)

Stajnia KJ Skaratki

KJ Skaratki zaprasza na jazdy rekreacyjne dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Cena promocyjna za pierwszy miesiąc jazd z instruktorem 30zł za godzinę. (...)

Stadnina i Gospodarstwo Podskalany

Stajnia znajduje się w małej i malowniczej miejscowości Tomaszowice, która jest oddalona o około 10 km na północny zachód od centrum Krakowa. Tereny Jury Krakowsko- (...)

stajnia Greskar

stajnia Greskar Chełmno zaprasza na wakacyjne obozy konne 2016! * ilość uczestników: 4-8 osób, wiek: od 8-ego roku życia, górnej granicy brak :) na turnusie (...)

Agroturystyka

JAZDA KONNA Nasza podstawowa działalnośc, to nauka JAZDY KONNEJ. Mogą ją rozpocząc już dzieci od ok. 3 roku życia. Najmłodsi uczą się na kucykach, młodzież i (...)

Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych

Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych serdecznie zaprasza na letnie turnusy jeździeckie 2015. Przepięknie położony ośrodek oraz kameralna atmosfera zadowoli każdego (...)