Loading...

Kategoria: Ośrodki jeździeckie

Wyszukiwarka


Sprzedam: Stajnia Sportowa Bronków

Sprzedam lub wydzierżawię stajnię z halą. 24 boksy, hala 20x60m z trybuną, myjka, solarium, padoki podzielone na kwatery, silos na zboże, łazienka z toaletą, 4 (...)

Stajnia U BALBINY

Kim jesteśmy? Grupą ludzi, którzy mają różne pasje i zainteresowania. Łączy nas jedno - konie. Postanowiliśmy założyć Konny Zakątek dla (...)

Stajnia KJ Skaratki

KJ Skaratki zaprasza na jazdy rekreacyjne dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Cena promocyjna za pierwszy miesiąc jazd z instruktorem 30zł za godzinę. (...)

Stadnina i Gospodarstwo Podskalany

Stajnia znajduje się w małej i malowniczej miejscowości Tomaszowice, która jest oddalona o około 10 km na północny zachód od centrum Krakowa. Tereny Jury Krakowsko- (...)

stajnia Greskar

stajnia Greskar Chełmno zaprasza na wakacyjne obozy konne 2016! * ilość uczestników: 4-8 osób, wiek: od 8-ego roku życia, górnej granicy brak :) na turnusie (...)

Agroturystyka

JAZDA KONNA Nasza podstawowa działalnośc, to nauka JAZDY KONNEJ. Mogą ją rozpocząc już dzieci od ok. 3 roku życia. Najmłodsi uczą się na kucykach, młodzież i (...)

Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych

Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych serdecznie zaprasza na letnie turnusy jeździeckie 2015. Przepięknie położony ośrodek oraz kameralna atmosfera zadowoli każdego (...)

Stajnia Dales

Zapraszamy na jazdy konne wierzchem , bryczką lub maratonówką po pięknej okolicy leśnej, wzdłuż rzeki Świder. Dla najmłodszych proponujemy oprowadzanki, jazdę na (...)

Liljówka Stęszewko

zapraszamy do naszej stajni położonej w otulinie Puszczy Zielonki jedyne 20km od Poznania.Folwark prowadzi szeroko zakrojoną działalność jeździecką oraz (...)

Stajnia Trzęsówka

Zapraszamy na naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych. Nauka w stylu klasycznym lub stylu western. Jazda na maneżu oraz wyjazdy w teren. Profesjonalne (...)