Loading...

Kategoria: Kuce

Wyszukiwarka


Sprzedam: PIACZENTO

Sprzedam pięknie malowanego, ogierka o wzroście 137cm  Urodzonego:03.05.2018r   bardzo grzeczny ogierek z wyjątkowym pochdzeniem Don Mateo, Polhaars (...)

Sprzedam: Carmen

Na sprzedaż kuc grupy B, idealny dla dobrze jeżdżącego dziecka. Chwytająca za oko, z oryginalnym umaszczeniem. Zdrowa, spokojna i łagodna w obejściu, bezproblemowa (...)

Sprzedam: Teksas

Sprzedam 13 letniego kuca felińskiego grupy D (149 cm wzrostu) do sportu. Aktualnie prowadzony w treningu ujeżdżeniowym i skokowym, chodzący do klasy L. Na treningach (...)

Sprzedam: Napoleon

Sprzedam urodziwego ogierka, kucyk ma 4 lata, posiada paszport. Bezproblemowy w obsłudze, bez narowów, chodzi na kantarze oraz lonży, pod stałą opieką kowala i (...)

Sprzedam: Kira

Sprzedam klacz ze źrebakiem , źrebak urodzony maja tego roku (2018) , posiada paszport( oprócz źrebaka),kucyki bezproblemowe w obsłudze, bez narowów, chodzą na (...)

Sprzedam: Tinka

Sprzedam kuce szetlandzkie, klacze(86cm) obustronne pochodzenie, wpisane do Polskiej Księgi Stadnej, matka "Tessa", ujeżdzona, I miejsce na Ogólnopolskiej Wystawie w (...)

Sprzedam: Ksawa

Sprzedam piękną klacz 14 letnią -skarogniagosrokatą Ksawa w kłębie ma 133cm chodzi w zaprzęgu i pod siodłem (szczególnie przyjazna dziecom -jeździły na niej w (...)

Sprzedam: Bator

KUC SPORTOWY NA SPRZEDAŻ Sportowy kuc klasy B (127cm bez podków). W obecnym sezonie startuje w zawodach ujeżdżeniowych w klasie L (Aromeriada, EZ Ranch) osiągając (...)

Sprzedam: Okazja

Sprzedam spokojną gniadą klacz rasa kuc feliński .Od 2 lat nie jeżdzona pod siodłem .Wiek około 13-14 lat .Wzrost około 140cm . Tel (...)