Loading...

Kategoria: Kuce

Wyszukiwarka


Sprzedam: Wituś

Trzy kucyki szetlandzkie - dwa wałachy, kary i srokaty oraz klacz kara. 8, 10 i 12 lat. Grzeczne w obsłudze. Klaczka i kary wałach chodzą pod dziećmi, siodła dla (...)

Sprzedam: Konar

Dzień dobry, mam na sprzedaż doświadczonego i zrównoważonego wałacha rasy huculskiej o imieniu Konar. Jestem właścicielem Konara od jesieni 2019 roku. Na (...)

Sprzedam: Kuc profesor

Multi medalista do wygrywania, kuc D grupowy- profesor dla dziecka Kuc sportowy do ujeżdżenia (do klasy N) oraz niedużych skoków. Ze względu na swoje bardzo (...)

Sprzedam: Harry

Witam. W zawiązku ze zmianą dyscypliny jeździeckiej z bólem serca zmuszeni jesteśmy sprzedać prawdopodobnie jednego z najlepszych kucyków skokowych w (...)

Sprzedam: Vordis frá Röõli

Dzień dobry  Sprzedam kuca islandzkiego 130 wzrostu, posiada paszport islandzki  Piękny ruch angażująca mocno (...)

Sprzedam: Mentos

Witam Na sprzedaż 8 letni wałach, 141cm wzrostu, zdrowy. Nie kopie, nie gryzie. Grzeczny przy wszelkich zabiegach.  Kuc wszechstronny, typ do przodu. Dla (...)

Sprzedam: PIACZENTO

Sprzedam pięknie malowanego, ogierka o wzroście 137cm  Urodzonego:03.05.2018r   bardzo grzeczny ogierek z wyjątkowym pochdzeniem Don Mateo, Polhaars (...)

Sprzedam: Ksawa

Sprzedam piękną klacz 14 letnią -skarogniagosrokatą Ksawa w kłębie ma 133cm chodzi w zaprzęgu i pod siodłem (szczególnie przyjazna dziecom -jeździły na niej w (...)

Sprzedam: Bator

KUC SPORTOWY NA SPRZEDAŻ Sportowy kuc klasy B (127cm bez podków). W obecnym sezonie startuje w zawodach ujeżdżeniowych w klasie L (Aromeriada, EZ Ranch) osiągając (...)

Sprzedam: Okazja

Sprzedam spokojną gniadą klacz rasa kuc feliński .Od 2 lat nie jeżdzona pod siodłem .Wiek około 13-14 lat .Wzrost około 140cm . Tel (...)