Loading...

Ogólnopolska Giełda Koni: Konie

Sprzedam: Zefir


Opis

Sprzedam ogiera, 1,5 roku, wzrost około 115 cm w kłębie. Posiada paszport, a w nim wpis "koń mały" i imiona rodziców. Zaczipowany. Niedawno regularnie ćwiczony na ląży i wyczesywany. LUBI SKAKAĆ!!! Bardzo podobały mu się ćwiczenia przy skokach przez drążki i przechodzeniu przez basenik z wodą, ma potencjał, choć jest niewielki. Po pierwszych próbach założenia siodła. Był szczepiony i odrobaczany jakieś pół roku temu, wtedy też ostatnio widział go kowal.
Robi furorę na osiedlu jako konik ochronny - przebiega do bramy jak pies. Uwielbia spacery, na razie obok właściciela. Przyzwyczajony do obecności dzieci, ale pod nadzorem. Oduczany stawania dęba i gryzienia, wymaga jeszcze trochę okiełznania. Lubi inne zwierzaki, w tym koty, psy i króliki. Ale wcina głównie owies, siano, owoce i warzywka :) Charakterny, ale szybko się uczy. Zaczepa.

Sprzedaję, bo niestety zmusza mnie do tego sytuacja rodzinna.
Liczę na to, że znajdzie się dbający i odpowiedni człowiek, bo konik jest naprawdę fajny. 
Zainteresowanym prześlę link do jego konta na Tik Toku - tam są 3 filmy.

Imię konia
Imiona rodziców
Imiona dziadków
Imiona pradziadków
Zefir
KOŃ
Hugo
OJCIEC
Zumba
MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

Cechy
Rasa NN rasa nieznana
Maść Kara
Płeć Ogier
Wiek 1,5
Wzrost 115
Paszport Tak
Przeznaczenie
Przeznaczenie Skoki, Hipoterapia

Podobne Ogłoszenia


7000 zł

Sprzedam: Tara

Sprzedam utalentowaną klacz, posiadajęcą duże predyspozycje w rajdach. Tara jest klaczą poprawnie zbudowaną. W przeszłości startowała m.in. rajdach. Jest klaczą odpowiednią dla uczącego (...)

12000 zł

Sprzedam: Sprzedam czarnego konia fryzyjskiego

Ten koń jest bardzo łagodnym, wyluzowanym facetem i przez większość czasu łagodnym. Kiedy już zrozumiesz tego faceta, jest całkiem słodki. Jest trochę samotnikiem w stadzie. Nie powoduje (...)

3500 zł

Sprzedam: Magia

Sprzedam ciemnogniadą klaczkę Magie rasy polski koń SP. Ojciec Logos SP (ze stadniny bogusławickiej) Matka Miśka SP. Magia potrafi chodzić na uwięzie, jest również przyzwyczajona do (...)