Loading...

Ogólnopolska Giełda Koni: Konie

Sprzedam: Colombo


Opis

Sprzedam 10 letniego wałacha po Balshoi/Capacity Z do sportu. Zdrowy, bezpieczny oraz dokładny. Obdarzony świetną techniką skoku oraz ogromną siłą. Nie boi się basenów, płotków. Doświadczony w konkursach klasy N,C. Ma też za sobą udane przejazdy w klasie CC. W ciągłym treningu, bierze udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych . Nadaje się dla amatora. Idealny na zrobienie II klasy sportowej oraz dla zawodnika z ambicjami na wyższe konkursy. Zainteresowanym prześlę filmy na WhatsApp. Do obejrzenia koło Kórnika. Zapraszam na jazdę próbną.

Tel. 662 180 100

Imię konia
Imiona rodziców
Imiona dziadków
Imiona pradziadków
Colombo
KOŃ
Balshoi
OJCIEC
Capacity Z
MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

OJCIEC

MATKA

Cechy
Rasa Polski Koń Szlachetny Półkrwi (sp)
Maść Gniada
Płeć Wałach
Wiek 10
Wzrost 168
Paszport Tak
Przeznaczenie
Przeznaczenie Skoki, Rekreacja, WKKW

Podobne Ogłoszenia


8000 zł

Sprzedam: HURAGAN

Sprzedam Ogiera rasy śląskiej z bardzo dobrym rodowodem. Brat po tych samych rodzicach przeszedł kwalifikacje do zakładu treningowego ogierów w Książu. Wszelkich informacji udzielę (...)

26000 zł

Sprzedam: Klacz dla Juniora

Klacz bardzo grzeczna pod siodłem jak i w obejściu. Bardzo łatwa do jazdy, w stałym treningu i zdrowa. Stoi w stajni Moryn w zachodniopomorskim. Chodziła w sezonie 2015 konkursy do 120 cm, (...)

8000 zł

Sprzedam: TAJGA-S

Duża ramowa gniada klacz 8 letnia wzrost ok 171cm. Zamienię na troszkę mniejszego konia 160-165cm. Kon z dużymi możliwościami skokowymi. Aktualnie chodzi w rekreacji jeżdżą na niej dzieci. (...)